Презентація школи

  У 1955 році почалося будівництво школи. Назріла така необхідність, тому що в селі багато дітей, а нормальної типивої школи не було. Діти тоді вчилися в різних сільських будівлях. Вперше відкрила двері своїм учням Дніпровська середня школа у 1956 році, вона була розрахована на 460 місць. Напротязі всіх років школа функціонувала і випустила у світ близько 1925 випускників,які немало досягли у своєму житті. Всі наши випускники пишаються тим, що закінчили Дніпровську школу №2. 
  Першими директорами школи були: Примак Іван Петрович, Коваленко Кіра Петровна, Половкова Тамара Василівна.

 

Чинний директор школи - Воробйова Віра Василівна, працює на цій посаді вже 29 рокiв. Компетентний, досвідчений керівник з наснагою виконує свою справу.
Івахіна Катерина Василівна - заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель вищої категорії, Старший вчитель, має багаторічний стаж роботи.

Тарасова Катерина Олександрівна - заступник директора з виховної роботи , вчитель вищої категорії.

 Педагогічний колектив складається з 21 вчителя. Обслуговуючий персонал в школі - це бібліотекар, повар, медична сестра, технічний персонал, також фахівці своєї справи. 

Кількість учнів 2019/2020  навчальному році складає 161 дитина. Кожний рік школа приймає у свою родину приблизно 20 маленьких пташенят, які приходять до першого класу. 

 І випускає у доросле життя майже таку ж кількість учнів, які отримують атестат зрілості. Наш педагогічний колектив - це Педагоги з великої літери.

 

 В школі навчаються обдаровані, талановиті учні. Вони являються гордістю нашої школи, їм присвячений стенд "Гордість школи".

 

 

 Фізичному вихованню в школі приділяється особлива увага. Діти із задоволенням займаються спортом не тільки на уроках фізичного навчання , а у різних спортивних секціях. На основі цього у школі сформувалися футбольна і баскетбольна команди, наші спортсмени змагаються з командами інших шкіл району і області. Діти навчаються і тренуються у спортивному залі, на спортивному майданчику, футбольному полі.

 

Маленькі вихованці, тобто учні 1-4 класів навчаються в окремому приміщенні - це корпус для початкових класів. 

 

На території школи функціонує котельня і їдальня, які знаходяться також в окремому приміщенні. Учні навчаються у теплій школі і мають можливість смачно харчуватися. За це велика вдячність працівникам школи.